Siv Yapı

Sizin İçin Varız


Yaşam Dostu Proje

Yaşam Dostu Proje

Bilici Termal, bir otel mantığından öte, geniş kanyon ve gezinti alanları, 11 adet seyir terasları basketbol sahası, tenis kortu, açık hava sineması, açık- kapalı havuzları ve aqua parkları ile tatil keyfinizi doyasıya yaşayacağınız yaşam alanlarına sahiptir.

Farklılık burada başlıyor

Farklılık burada başlıyor

Mimarisi ile yenilikçi ve modern... En ince ayrıntısına kadar özgün. Alt katta sosyal tesisleri, yüzme havuzları ve alışveriş merkezi bulunan Bilici Yaşam ve İş Merkezi'nde, sürgülü sistem boydan camlar sayesinde; iç mekanlarda ferah, dış mekanlarda ise modern bir görünümü var.

Burada hayat bir başka güzel

Burada hayat bir başka güzel

Modern, estetik, işlevsel... Çağdaş mimarisi ile Bahçekent Villaları ilk bakışta gönlünüzü çelecek. Bahçekent farkını, insanda hayranlık duygusu yaratan, benzerine az rastlanır büyüklükte yeşil alanları ve birbirinden güzel ağaçlardan oluşan eşsiz peyzajıyla daha da iyi anlayacaksınız.


Hakkımızda

 • Bilici Termal Hakkında

  Sivyapı misyon olarak insanların kendilerini mutlu, huzurlu ve güvende hissedebilecekleri, yaşam alanları inşa etmeyi kendine hedef seçen yenilikçi bir inşaat firmasıdır.

  Bilici Yaşam ve İş Merkezi projesiyle Sivas ın ilk Residance projesini hayata geçiren firmamız, Bahçekent villalarıyla da Sivası’ın ilk akıllı sistem konseptine imza atmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

  Bugün ise siz değerli müşterilerimizin karşısına, Türkiye’nin ilk ekolojik jeotermal devremülk ve tatil köyü projemiz ile çıkıyoruz. Yine Türkiye’de ilk defa zeminden soğutma uygulanacak olan projemizle Sivas’ın uzun yıllar özlemini çektiği Sıcak Çermik sevdasına son verecek sadece Sivas’ın değil bölgemizin de örnek projesi olacaktır. Sizlerin desteği ve güveniyle emin adımlarla yoluna devam eden Sivyapı, Sivas’ımıza büyük projeler kazandırmaya devam edecektir.

 • Misyonumuz

  SİV YAPI misyon olarak insanların kenidlerini mutlu , huzurlu ve güvende hissedebilecekleri , yaşam alanları inşa etmeyi kendine hedef seçen yenilikçi bir inşaat firmasıdır.

 • Vizyonumuz

  Türkiye’de ve Sivas’ta ilklere imza atan Sivyapı, yakın gelecekte Sivas’ın ilk 5 yıldızlı otel ve kongre merkezli prestij projesini gerçekleştirmeyi hedeflemiştir.