Tatil İçin Bilici Termal Devremülkleri

Tatil İçin Bilici Termal

Bilici Termal’de ; 680’er metrekarelik 2 adet bay-bayan aqua havuz ,özel aile banyoları Bay-bayan Fitness Salonları ,Bay-Bayan Türk Hamamı ,Sauna ve Buhar Odası Kür Odaları ve sağlık hizmeti ile termal kaplıca ve tatil keyfini bir arada yaşayacaksınız .

Bilici Termal’de ailenizle tatilinizi yaparken tesisimizde bulunan alışveriş alanlarında Marketinden Temizleme Hizmetlerine ,Çocuk Oyun Alanlarından- İnternet Kafeye,Bilardodan-Langırt,Dart ve Masa Tenisine kadar her şey sizler için düşünüldü ve uygulandı.

Sivas Kaplıcaları

Sivas yüzölçümü bakımından Türkiye’nin ikinci büyük ilidir.Toplam nüfsusu 642,224 merkez nüfusu 318,488’dir.Tarım , sanayi ,eğitim ,kültür , sanat,turizm ve sporda yıldızı gittikçe parlayan Sivas günümüzde Anadolu’nun yeni cazibe merkezidir.

Sivas tarihin misali ve doğal güzellikleriyle ziyaretçilerine seyir keyfi verdiği kadar şifada dağıtmaktadır.Sivas kaplıcaları romatizmadan çeşitli deri hastalıklarına mide ve bağırsak şikayetlerinden sinirsel rahatsızlıkların tedavisine kadar birçok hastalıktan kurtulma imkanı sunuyor.